Jdi na obsah Jdi na menu
 


♥Scene ♥ - StYl

16. 12. 2008

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Co to je?

 


Názory Scene Kids

Scene Kids jsou velmi veselí a pořád se smějou. Nemají rádi smutné lidi, kteří berou vše příliš vážně. Velmi populární je být sXe, což znamená nekouřit nepít alkohol, nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.Hhodně scene kids jsou vegani, ale ne vždy to dodržují.

81.6% Scene Kids má Myspace


Scene oblečení

Kalhoty - Úzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách, nejen v černé. Holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.

Trička - trička s co nejvíc ulítlým nápisem, Hello KittyObrazek, mráčky, duha, sluníčka, puntíky, proužky, trička kapel, srdíčka, atd.

Šperky - populární jsou barevné korále, čím větší tím lepší. Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod. Scene Kids nosí také pyramidové pásky jako Emo. Obří náušnice jsou velmi časté. Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponky. Sponky s Hello Kitty, korunky apod.

Boty - vansky (kostičkované), barevné baleríny, Conversky (každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné).

ObrazekScene make-up - jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení. Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí, které mohou být dotáhlé až za hranici obočí. Scene Girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny. Objevují se barvy jako modrá, fialová, žlutá, oranžová a červená. Nezáleží tolik na barvách, ale na originalitě nápadu.

Scene vlasy a úcesy - jedna z nejdůležitějších věci jsou u Scene Kids vlasy. Jsou buď hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond. Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách. Zase platí pravidlo, že čím víc crazy, tím líp. Holky mají často prodloužené vlasy. Ofina spadá do očí, ale nikdy není uplně přes oči, protože by nebylo vidět líčení. Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klikni na fotogalerku !!

---------------------

 

Náhledy fotografií ze složky Scene

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jou

(terqaa, 26. 1. 2011 17:08)

jou trefila ses takto sem zcinala i ja a ted uz jsem scene pul roku a sekne mi to

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

(Elča, 19. 3. 2009 16:57)

jo mě se celkem taky líbí i to oblečení a tak ale trochu mě přijde přehnaný (někdy) líčení jinak sou vážně nej :)

muckáá scééne

(kikuzska:*, 19. 3. 2009 11:23)

miluju scééne x**

hhhhh:)

(Elča, 11. 3. 2009 17:19)

hh sem ráda že se ti tu líbí:)

jooo

(kiki, 7. 3. 2009 16:52)

holky díky za tenhle příspěvek dám se na scene